DieRoten.pl
Reklama

Koniec czekania! FCB Frauen wkracza do akcji

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

W przypadku żeńskiej drużyny Bayernu Monachium, sezon 2023/24 rozpocznie się oficjalnie dopiero dzisiejszego popołudnia.

SG 99 Andernach vs FC Bayern Frauen (14:00)

Po serii intensywnych przygotowań i licznych sesji treningowych, dziś do akcji na krajowym podwórku powracają zawodniczki Bayernu Monachium, które miały też okazję rozegrać kilka sparingów przed rozpoczęciem sezonu 2023/2024.

Dokładnie o 14:00 na Andernach Stadion odbędzie się pojedynek drugiej rundy Pucharu Niemiec, w którym to miejscowy klub SG 99 Andernach (2. Bundesliga) podejmie FCB Frauen. Monachijki są zdeterminowane, aby jak najlepiej zacząć nową kampanię i awansować dalej.

Mieliśmy dobre mecze w trakcie przygotowań i nie możemy się doczekać, kiedy w końcu zaczniemy nowy sezon. Ostatnie zawodniczki dołączyły do zespołu dopiero tydzień temu, więc trenowaliśmy razem tylko trochę – powiedział trener Straus.

Niemniej jednak, mamy teraz mecze, które musimy wygrać i jesteśmy gotowi, aby zacząć od nowa. Przeciwko Andernach jest tak samo jak zawsze, jeśli wykonamy swoją pracę i wszyscy wykonają swoją, to wygramy – podsumował Alexander Straus.

Jak już informowaliśmy wczoraj, dzisiejszy pojedynek żeńskiej drużyny Bayernu z ekipą SG 99 Andernach będzie można zobaczyć zupełnie za darmo w klubowych mediach – dostępny będzie przede wszystkim stream na „FCB.de”.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...