DieRoten.pl
Reklama

Konferencja Nagelsmanna o 13:00

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Sezon 2022/23 w przypadku pierwszego zespołu Bayernu Monachium rozkręcił się już na dobre. Póki co monachijczycy mają za sobą dziewiętnaście spotkań o stawkę.

Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, monachijczycy rozegrali dziewiętnaście spotkań – mowa jest o jedenastu meczach w ramach Bundesligi, dwóch pojedynkach Pucharu Niemiec, finale Superpucharu Niemiec oraz 5 spotkaniach w Lidze Mistrzów (14 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażka).

Z kolei już jutro monachijczycy rozegrają kolejne starcie, o 15:30 na Allianz Arenie w Monachium, klub ze stolicy Bawarii zmierzy się na własnym podwórku z Mainz w ramach dwunastej kolejki rozgrywek niemieckiej pierwszej Bundesligi. 

Którzy gracze są sprawni? Kto wypada z kadry? Planowane są zmiany w wyjściowej XI? Jak trener ocenia obecną formę? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już dziś po 13:00, kiedy to odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Juliana Nagelsmanna.

Transmisja odbędzie się za darmo w klubowych mediach. Nieco później w naszym serwisie znajdzie się również zapis tekstowy i fragmenty wypowiedzi trenera „Gwiazdy Południa”.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...