DieRoten.pl
Reklama

Konferencja Kovaca: Obecnie zakładam, że Boateng zostaje

fot.
Reklama

Już jutro o 3:00 w nocy (czasu europejskiego) podopieczni Niko Kovaca rozegrają trzecie spotkanie towarzyskie w ramach letnich przygotowań do nowego sezonu 2019/20.

Rywalem Bayernu Monachium będzie zespół AC Milanu, który podobnie jak mistrzowie Niemiec udał się do USA na letnie tournée. Miejscem spotkania będzie Children's Mercy Park w Kansas City.

Tradycyjnie już przed meczem na konferencji prasowej wypowiadał się trener monachijczyków Niko Kovac. Jak zwykle nie zabrakło pytań o najbliższego rywala FCB. Ponadto Chorwat bardzo chwali sobie pobyt w Stanach Zjednoczonych i letnie tournée.

Warto nadmienić, iż padło również kilka pytań odnośnie poszczególnych piłkarzy „Gwiazdy Południa”. 47-latek na ten moment zakłada, że Jerome Boateng zostanie w klubie, podczas gdy Lucas Hernandez powinien szybciej wznowić treningi z zespołem. Fragmenty wypowiedzi Kovaca znajdziecie poniżej.

Niko Kovac na temat:

…przygotowań:

„…Do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych przygotowań. Nie możemy doczekać się nadchodzącego meczu z AC Milanem. Stadion jest podobny do tego w Los Angeles, więc spodziewamy się wspaniałej atmosfery. Mieliśmy tutaj atrakcyjnych rywali. Każdy chce pokazać się z jak najlepszej strony, ponieważ w pierwszych tygodniach nowego sezonu być może będzie kilka rotacji. Pracujemy dobrze, wyjazd jest wielkim sukcesem.”

…Jerome’a Boatenga:

„…Na ten moment zakładam, że Jerome zostaje z nami. Jestem bardzo zadowolony z niego i jeśli zostanie z nami, to będzie otrzymywał tyle samo szans, co każdy inny nasz piłkarz w zespole.”

…Fiete Arpa:

„…Fiete poradził sobie bardzo dobrze w obu meczach. Chcemy wykorzystać letnie przygotowania do nowego sezonu, aby wypróbować go na różnych pozycjach. Fiete odznacza się niesamowitym zaangażowaniem, radzi sobie dobrze.”

…Lucasa i Pavarda:

„…Lucas Hernandez jest w pełni zaangażowany i zdyscyplinowany w swojej pracy. Powinien dołączyć do zajęć z drużyną wcześniej niż planowano. Pavard posiada umiejętności do gry zarówno na środku, jak i na boku obrony. Nie będzie łatwo zadecydować kto i gdzie ma grać.”

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...