Kolejny remis rezerw Bayernu

W dzisiejszym, ostatnim spotkaniu 21. kolejki Ligi Regionalnej druga drużyna Bayernu Monachium prowadzona przez Andriesa Jonkera zremisowała 2:2 z zespołem Waldhof Mannheim. Do 61. minuty tego spotkania Bawarczycy kontrolowali grę i zdołali strzelić gościom dwie bramki za sprawą Dennisa Chessy (43.) i Nilsa Petersena (61.). Niestety w 64. minucie pojedynku za drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę z boiska został wyrzucony defensor Bayernu Cüneyt Köz. Od tego momentu to goście przejęli inicjatywę i zdołali wbić gospodarzom dwie bramki. Remis drużynie z Mannheim zapewnili Daniel Reule (67.) oraz Amadou Rabihou (74.). Po tym remisie drużyna rezerw Bayernu plasuje się na 12. pozycji z dorobkiem 24 punktów.

Poniżej tabela Ligi Regionalnej:

FC Bayern II - SV Waldhof Mannheim 2:2 (1:0)

FC Bayern II: Sattelmaier - Dombrowka, Köz, Pangallo, Vrzogic - Dreier (67. Eberwein), Can - Usami (86. Steimel), Horn, Chessa (90. Fischer) - Petersen

Rezerwowi: Riedmüller, Strieder, Altinay, Vastic

SV Waldhof Mannheim: Adolf - Fazlija, Scheuring, Colak, Demirkol - Reith, Gruijic, Gjasula, Wagner - Reule - Dautaj (9. Rabihou)

Sędzia: Dominik Schaal (Tübingen)

Widzów: 524

Bramki: 1:0 Chessa (43.), 2:0 Petersen (61.), 2:1 Reule (67.), 2:2 Rabihou (74.)

Żółte kartki: - / -

Czerwone kartki: Köz (64.)

Źródło: livesports.pl