DieRoten.pl
Reklama

Koledzy namawiają Odoia do pozostania

fot.
Reklama

Nie dalej jak wczoraj media angielskie oraz niemieckie zgodnie informowały, że Chelsea ostatecznie miała odrzuć ostatnią ofertę Bayernu za młodego Calluma Hudsona-Odoia.

Choć sam Anglik pragnie jak najszybciej opuścić klub ze stolicy Anglii na rzecz Bayernu Monachium, to jego koledzy z zespołu robią co w swojej mocy, aby namówić Odoia do pozostania w drużynie. W niedawnym wywiadzie o przyszłości i przydatności Calluma wypowiedział się inny skrzydłowy CFC – Willian.

– Chcemy, aby Odoi został. To wielki talent, wspaniały piłkarz. Cały czas mu powtarzamy, że musi zostać. Nie chcemy, aby odchodził z naszego klubu. Callum może stać się w przyszłości jednym z najlepszych piłkarzy dla Chelsea oraz jednym z najlepszych na świecie – zauważył Willian.

– Musi zostać. Ma jakość i wszystko co potrzebne. Jest szybki. Oczywiście nadal może być lepszy, ma przecież dopiero 18 lat, ale może się rozwinąć i stać się jednym z najlepszych – mówił dalej.

– Po jego golach widać, że ma jakość. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dla nas i tego klubu, dlatego chcemy jego pozostania – podsumował Brazylijczyk.

Swojego komentarza na temat osoby Calluma Hudsona-Odoia udzielił także środkowy obrońca Chelsea – Antonio Ruediger. Niemiec podziela zdanie swojego przedmówcy i podkreśla stanowczo, że londyńczycy muszą zatrzymać 18-latka w zespole na znacznie dłużej.

– To co chcę powiedzieć jest oczywiste: Chelsea musi sprawić, aby Callum został. To będzie szkoda, jeśli taki młody talent opuści nas. On sam musi podjąć decyzję odnośnie swojej przyszłości, ale Chelsea musi mu dać nowy kontrakt – oznajmił Antonio Ruediger.

Źródło: ESPN / Read Chelsea
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...