DieRoten.pl

Klostermann następcą Pavarda?

fot. Fotolia
Reklama

Jeśli doniesienia z ostatnich 24 godzin okażą się prawdziwe, to niebawem stolicę Bawarii może opuścić Benjamin Pavard.

Jak już kilkukrotnie informowaliśmy, Inter dogadał się z Bayernem w sprawie transferu Benjamina Pavarda – zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, bawarski klub otrzyma 30 milionów euro podstawy plus około 2-3 milionów euro w formie bonusów.

Aby jednak Francuz otrzymał zielone światło na odejście, FCB musi mieć naszykowanego następcę – od pewnego czasu monachijczycy mają już prowadzić rozmowy z potencjalnymi kandydatami, co też potwierdził chociażby Fabrizio Romano czy też Patrick Strasser z „AZ”.

Klostermann kandydatem

Mówi się, że FCB ma oku kilku możliwych następców – jednym z nich Lutsharel Geertruida z Feyenoordu, choć niektóre źródła zaprzeczają, jakoby monachijczycy mieli do czynienia z utalentowanym Holendrem.

Z kolei jak informuje jeszcze wspomniany wyżej Strasser z „Abendzeitung Muenchen”, monachijczycy mają obserwować także Lukasa Klostermanna z RB Lipsk, który w przeszłości był już nieraz łączony z potencjalnym transferem na Allianz Arenę w Monachium.

Obecna umowa Niemca z RBL jest ważna jeszcze przez rok, co sprawia jednocześnie, że nie będzie on wcale drogą opcją. Na domiar wszystkiego jego wielką zaletą jest nie tylko bogate doświadczenia na krajowym i europejskim podwórku, ale i również fakt, że może grać jako prawy, lewy oraz środkowy obrońca.

Źródło: AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...