DieRoten.pl

Kimmich wznowił treningi, Upamecano na murawie

fot. Photogenica
Reklama

Dzisiejszego przedpołudnia pojawiło się wiele bardzo dobrych wiadomości prosto z ośrodka treningowego Bayernu, które mieści się przy Saebener Strasse.

Podczas gdy pozostali w Monachium zawodnicy już od wtorku przygotowują się do sobotniego spotkania z Mainz 05, to dziś do zajęć powrócili piłkarze, którzy przebywali w ostatnich dniach na zgrupowaniach swoich reprezentacji narodowych.

Warto jednak wspomnieć, że w zajęciach z kolegami nie brali udziału Thomas Mueller, Leon Goretzka oraz Jamal Musiala. Co prawda niemieccy dziennikarze nie podali powodu ich nieobecności, ale można zakładać, że ich absencja wynika z kontroli obciążenia.

Co najważniejsze – w treningu zespołowym brał już udział Joshua Kimmich, który z powodu infekcji grypopodobnej powrócił do Bawarii już w poniedziałek i nie zagrał w ani jednym spotkaniu „Die Mannschaft” w USA. Pomocnik ukończył jednostkę drużynową, po czym pracował jeszcze indywidualnie pod okiem Holgera Broicha.

Upamecano wraca, Guerreiro robi kolejny krok

To nie koniec dobrych wiadomości, albowiem jak donoszą niemieccy dziennikarze, do zajęć na murawie powrócił Dayot Upamecano, który w ostatnim meczu przed przerwą reprezentacyjną nabawił się kontuzji mięśniowej.

Jeśli zaś mowa o Raphaelu Guerreiro, to Portugalczyk poczynił kolejny ważny krok w rehabilitacji i wznowił dziś zajęcia z piłką! Grupę zawodników, którzy pracowali dziś indywidualnie uzupełnia jeszcze Noussair Mazraoui (powrócił do klubu z lekkim urazem).

Źródło: Różne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...