DieRoten.pl

Kicker: Udane wypożyczenie Singha

18.09.2021, 08:46:26
FotoOlimpik

W trakcie letniego okienka transferowego, klub ze stolicy Bawarii zdecydował się wypożyczyć kilku zawodników zarówno z pierwszej, jak i drugiej drużyny Bayernu Monachium.

Wśród nich należy wymienić przede wszystkim Sarpreeta Singha, który już rok temu został wypożyczony do Norymbergii, ale po nieudanym półroczu, zdecydowano się skrócić wypożyczenie i Nowozelandczyk powrócił do Bayernu II.

W trosce o dalszy rozwój pomocnika, na początku lipca zdecydowano wspólnie, że 22-latek uda się na rok do Regensburga z drugiej Bundesligi. Ostatnio sytuacji młodego piłkarza postanowili przyjrzeć się dziennikarze „Kickera”, którzy oceniają jego wypożyczenie jako bardzo dobre.

Reporterzy podkreślają, że na ten moment podjęto bardzo dobrą decyzję, zaś zawodnik z Nowej Zelandii jest nieoceniony z racji na swoją technikę, stałe fragmenty gry i zagrożenie pod bramką. Sarpreet pomógł w krótkim czasie poprawić grę SSV Jahn.

Koledzy zawsze mogą zagrać do Singha, który swoimi dryblingami robi sporo miejsca, a w razie potrzeby rozbija ataki i sprytnie przesuwa grę. Do tej pory Nowozelandczyk zdobył dwie bramki i zanotował cztery asysty. Sam 22-latek nie ukrywa, iż gra w nowym miejscu sprawia mu większą radość, niż przed rokiem w Norymberdze.

− Uwielbiam mieć piłkę u nogi i zadowalać kibiców. Pragnę swoimi bramkami i asystami pomóc mojej drużynie tak bardzo, jak tylko będzie to możliwe. Moim celem jest regularna gra − powiedział niedawno Singh.

źródło: Kicker.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)18.09.2021 14:56
Ja pokładam w tym piłkarzu ogromne nadzieje. Widziałem kilka jego występów i trzeba powiedzieć że talent ma ogromny, wystarczy dobrze nim pokierować.
18.09.2021 14:46
Może jeszcze coś z niego będzie.
18.09.2021 13:12
Wydaje mi się,że ma kontrakt do czerwca przyszłego roku więc i ze sprzedaży i jakiegokolwiek zarobku nici.
Zawsze jest jednak jakiś cień szansy,że aż tak się rozegra, że dostanie u nas nowy kontrakt i będzie można kilka euro za Roce odzyskać;-)
18.09.2021 12:01
W grę wchodzi już raczej tylko jego sprzedaż, bo w Monachium w pierwszej drużynie to będzie miał ciężko o zaistnienie.
18.09.2021 11:40
No i spoko, rozwijaj się chłopaku, może zdołasz na stałe zagościć gdzieś na zapleczu BL w jakimś słabszym klubie