DieRoten.pl

Thomas Mueller od kilku dni stale zwiększa obciążenie treningowe. Wychowanek Bayernu Monachium jest co raz to bliższy powrotu do pełnej sprawności.

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

W ubiegły czwartek do treningów z drużyną powrócił Thomas Mueller, który przed ponad trzema tygodniami doznał urazu uda w pojedynku z Hamburgerem SV.

Wychowanek „Gwiazdy Południa” sukcesywnie zwiększa obciążenie treningowe – obecnie treningi drużynowe Thomasa polegają na rozgrzewce oraz ćwiczeniach z podawaniem piłki – w najbliższym czasie Mueller powinien jednak wrócić do pełnych treningów z zespołem.

Mimo wszystko na powrót Niemca w nadchodzącym meczu ligowym z Augsburgiem wydaje się być mało prawdopodobny – informacje te potwierdzili dziennikarze magazynu „Kicker”, którzy podkreślają, że występ Muellera w sobotę stoi pod dużym znakiem zapytania.

Thomas nie odzyskał jeszcze pełnej sprawności i kondycji, zaś sam Jupp Heynckes nie należy do trenerów, którzy podejmują ryzyko – dlatego też można się spodziewać, że przeciwko Augsburgowi ponownie wybiegnie od pierwszych minut James Rodriguez.

 

źródło: Kicker.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (3)

reklama17.11.2017 23:40
Jasne, nie ma co ryzykować!!!
15.11.2017 00:10
Jaki mecz a Augsburgiem? jaja sobie robicie czy co?!!on nawet nie będzie gotowy zarówno na Anderlecht jak i na Gladbach za tydzień!!
14.11.2017 12:14
Niech odpoczywa jeszcze 2 tygodnie, ostatnio było za dużo zbyt wczesnych powrotów i ponownych kontuzji.

reklama

reklama