DieRoten.pl

Thomas Mueller od kilku dni stale zwiększa obciążenie treningowe. Wychowanek Bayernu Monachium jest co raz to bliższy powrotu do pełnej sprawności.

reklama

W ubiegły czwartek do treningów z drużyną powrócił Thomas Mueller, który przed ponad trzema tygodniami doznał urazu uda w pojedynku z Hamburgerem SV.

Wychowanek „Gwiazdy Południa” sukcesywnie zwiększa obciążenie treningowe – obecnie treningi drużynowe Thomasa polegają na rozgrzewce oraz ćwiczeniach z podawaniem piłki – w najbliższym czasie Mueller powinien jednak wrócić do pełnych treningów z zespołem.

Mimo wszystko na powrót Niemca w nadchodzącym meczu ligowym z Augsburgiem wydaje się być mało prawdopodobny – informacje te potwierdzili dziennikarze magazynu „Kicker”, którzy podkreślają, że występ Muellera w sobotę stoi pod dużym znakiem zapytania.

Thomas nie odzyskał jeszcze pełnej sprawności i kondycji, zaś sam Jupp Heynckes nie należy do trenerów, którzy podejmują ryzyko – dlatego też można się spodziewać, że przeciwko Augsburgowi ponownie wybiegnie od pierwszych minut James Rodriguez.

 

źródło: Kicker.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama17.11.2017 23:40
Jasne, nie ma co ryzykować!!!
15.11.2017 00:10
Jaki mecz a Augsburgiem? jaja sobie robicie czy co?!!on nawet nie będzie gotowy zarówno na Anderlecht jak i na Gladbach za tydzień!!
14.11.2017 12:14
Niech odpoczywa jeszcze 2 tygodnie, ostatnio było za dużo zbyt wczesnych powrotów i ponownych kontuzji.

reklama