DieRoten.pl

Niestety, ale podczas piątkowej konferencji prasowej, trener Hansi Flick podzielił się dość kiepskimi informacjami na temat sytuacji kadrowej Bayernu Monachium.

Przypominamy, że kontuzji kostki doznał Alexander Nuebel, który może pauzować nawet do 4 tygodni − w najbliższym czasie jego miejsce na ławce rezerwowych zajmie numer jeden w drugiej bramce FCB, czyli Ron-Thorben Hoffmann.

Niestety, ale dwójka środkowych pomocników, a będąc dokładniejszym Leon Goretzka oraz Javi Martinez otrzymali pozytywne wyniki na obecność koronawirusa w swoich organizmach. Klub miał co prawda nadzieję, że oba wyniki okażą się fałszywie pozytywne, ale tym razem do tego nie doszło...

− Musimy zaakceptować to, jak jest i jeszcze bardziej rygorystycznie przestrzegać wytycznych. Byliśmy długo oszczędzeni. Wiele klubów Bundesligi borykało się z tym problemem już od dłuższego czasu. Ale to dobry znak, że oboje nie mają żadnych objawów − powiedział Flick.

Niestety, ale w przypadku Leona Goretzki wyjazd Niemca na Klubowe Mistrzostwa Świata wydaje się być mało prawdopodobny... Zachodzi możliwość, że pomocnik zostanie w Monachium.

Jeśli natomiast mowa o Martinezie, to Hiszpan powinien wrócić jeszcze wcześniej, ponieważ weteran FCB otrzymał pozytywny wynik już przed meczem z Schalke 04. Tym samym Javi ma jeszcze w tym tygodniu wrócić do treningów z resztą kolegów i być gotowym na mecz z Herthą i wyjazd na turniej KMŚ do Kataru.

źródło: Kicker

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama01.02.2021 20:55
I dobrze. Na rotację powinien się przydać.
01.02.2021 11:17
Bez jednego i bez drugiego powinniśmy sobie poradzić w KMŚ.
01.02.2021 10:51
dokładnie @josh1982 :-) aczkolwiek najlepiej żeby nie doszło do sytuacji, gdzie to Javi swoją bramką będzie nas musiał ratować.
01.02.2021 09:48
Martinez jest specjalistą od bramek w pucharach więc przyda się w Katarze:)