DieRoten.pl

Powoli dobiega końca saga transferowa związana z Douglasem Costą, który od kilku miesięcy łączony jest ze sprzedażą do innego klubu piłkarskiego.

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.

Z góry dzięki

Europejskie media już w poprzednim tygodniu informowały, że Douglas Costa i Juventus Turyn osiągnęli porozumienie, podczas gdy władze obu klubów nie były w stanie dojść do porozumienia w sprawie kwoty odstępnego.

Jak donosi niemiecki magazyn „Kicker” Juventus Turyn i Bayern Monachium mieli dojść do ostatecznego porozumienia, zaś kwota transferu wyniesie ponad 40 milionów euro, co oznaczać będzie, że „Bawarczycy” zarobią na sprzedaży skrzydłowego 10 milionów euro.

Sam zawodnik ma zarabiać w zespole „Starej Damy” około 5 milionów euro rocznie i być podstawowym zawodnikiem mistrzów Włoch.

Douglas Costa trafił na Allianz Arenę latem 2015 roku z Szachtaru Donieck za łączną kwotę 30 milionów euro. W czasie swojej dwuletniej przygody Brazylijczyk zdobył między innymi dwa tytuły mistrzowskie, rozegrał łącznie 77 spotkania, zaś jego dorobek to 14 bramek oraz 27 asyst.

 

źródło: Kicker.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama19.06.2017 10:14
Ma predyspozycje by być jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie
19.06.2017 08:40
Ale jakie ryzyko? :) Niech kasa się zgadza i tyle. Niech sobie błyszczy, życzę mu najlepszego. Takie pieniądze za niego to bajka. Wtedy przychodził za mniejsze. Dziś jest dwa lata starszy i już wiadomo, że w Bayernie się nie sprawdzil.
19.06.2017 08:36
jest ryzyko ze bedzie blyszczal ale u nas nie potrafi utrzymac formy i pewnie nie sprzedalibysmy go gdyby byl wazny w szatni, takze... dzieki Costa, zegnamy!
19.06.2017 08:29
Całkiem nieźle statystyki.

reklama

reklama