DieRoten.pl

Kicker: Decydujące miesiące dla Tolisso i Thiago

13.02.2020, 10:43:30
FotoOlimpik

Ze wczorajszych doniesień niemieckiej prasy mogliśmy się dowiedzieć, że Bayern Monachium najprawdopodobniej będzie chciał latem pozbyć się Corentina Tolisso.

Przypomnijmy raz jeszcze − ze wczorajszych informacji dziennika „Sport Bild” mogliśmy się dowiedzieć, że mistrzowie Niemiec będą chcieli pozbyć się Corentina Tolisso, aby zarobić i zrobić miejsce w kadrze dla nowych zawodników, którzy mieliby latem wzmocnić szeregi FCB.

Doniesienia te zostały również potwierdzone przez inne źródła − dość obszerny artykuł w tym temacie przedstawił magazyn „Kicker”, który poinformował, że już w zimowym okienku transferowym do Monachium wpłynęła oferta wypożyczenia Francuza z Manchesteru United.

Mimo wszystko „Bawarczycy” odrzucili ofertę Anglików z racji wąskiej kadry. Jak czytamy dalej bossowie bawarskiego klubu bacznie monitorują sytuację i postępy „Coco”. Bayern cały czas zastanawia się czy 25-latek odzyska swoją dawną formę. Tym samym francuski pomocnik najbliższe kilka miesięcy będzie miał na przekonanie włodarzy do swojej osoby i zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

To nie koniec doniesień dziennikarzy wspomnianego wyżej źródła. Z dalszych doniesień możemy wyczytać, że kolejnym piłkarzem, który będzie musiał pokazać się w najbliższych miesiącach jest Thiago, który zresztą walczy o nowy kontrakt. Póki co Hiszpan prezentuje wielką klasę, jednakże decydujące będą wielkie mecze jak np. dwumecz z Chelsea w Lidze Mistrzów.

Wielu z nas od tygodni zadaje sobie również pytanie − co dalej z Philippe Coutinho? Według „Kickera” brazylijski pomocnik nie spisuje się zbyt dobrze, dlatego też jego wykupienie z Barcelony nie wchodzi obecnie w grę. Klub w dalszym ciągu obserwuje Kaia Havertza. Niemniej jednak pytaniem nie jest Havertz lub Coutinho, lecz raczej Havertz czy Tolisso, lub nawet Thiago.

źródło: Kicker.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (10)

reklama15.02.2020 05:58
Coco jeszcze może wrócić, choć widać, że Hansi stawia na innych.
13.02.2020 21:04
Po odejściu Thago kto niby miałby grać na jego pozycji ? Leniuszek Goreczka ?
13.02.2020 18:05
Nawet gdybyśmy kupili Havertza i Sane to Tiago nie musi odchodzić, dla niego na pewno miejsce na boisku się znajdzie.
13.02.2020 14:21
Thiago definitywnie musi zostać. Drugiego tak technicznie wyszkolonego grajka, który kręci takie statystki - celnych podań, odbiorów w pomocy ciężko się doszukać.
13.02.2020 14:01
No przecież będzie Mueller, Goretzka, Havertz i Kimmich... Do tego Cuisance i Fein. Wszystko ok według zarządu i tak jeszcze Martinez odejdzie... W miejsce Thiago i Tolisso ktoś musiałby przyjść oraz za Martineza.
13.02.2020 13:43
Thiago bym zostawił w klubie natomiast forma Tolisso w tym momencie jest kiepska
13.02.2020 13:40
Thiago da radę i zostanie natomiast Tolisso raczej w lecie out nie sądzę żeby nagle błysnął, zresztą pewnie nawet szans zbyt wiele nie dostanie. No chyba że będzie znowu szpital w drużynie odpukać
13.02.2020 12:59
Nie ma ludzi niezastąpionych i generalnie potrafię sobie wyobrazić,że z czterech o których mowa wyzej nikogo w przyszłym sezonie nie będzie u nas.
13.02.2020 11:08
Takich graczy jak Thiago ze swieczka szukac.

Takich graszy jak Tolisso jest na peczki.
13.02.2020 10:57
Pozbędziemy się Thiago, Tolisso i kto w ich miejsce ? Pozbyć się można tylko jak już "wymieniamy" to raczej trzeba wymienić na "lepszych" tylko na kogo ? Tolisso jest w słabszej formie to można go zamienić a za Thiago kto ?

reklama