DieRoten.pl
Reklama

Kepa nowym bramkarzem na liście FCB

fot. Fotolia
Reklama

Nie jest tajemnicą, że oprócz nowego napastnika, Bayern pracuje także za kulisami nad pozyskaniem nowego golkipera.

W ostatnich tygodniach z bawarskim klubem łączyło się wielu golkiperów – w tym dwóch naszych rodaków, a mianowicie Wojciecha Szczęsnego oraz Kamila Grabarę. Mimo spekulacji, transfer któregoś z nich jest jednak mało realny.

Jak z kolei donoszą kolejne niemieckie i zagraniczne źródła, na celowniku monachijczyków znalazł się teraz Kepa Arrizabalaga, który występuje w zespole londyńskiej Chelsea FC.

Dziennikarz Kerry Hau z portalu „Sport1” poinformował, że bramkarz został zarekomendowany FCB przez Thomasa Tuchela, który miał okazję pracować z nim w CFC. Hiszpan ma być mimo wszystko otwarty na transfer i grę dla ekipy rekordowego mistrza Niemiec w nadchodzącym sezonie.

Co więcej miały już odbyć się wstępne rozmowy w sprawie możliwego zatrudnienia 28-latka. Niebawem mają zostać podjęte kroki, jako że pod uwagę są także brane dwie inne kandydatury. Co do modelu transferu – Kepa zostałby wypożyczony na rok z opcją wykupu w przyszłości. 13-krotny reprezentant Hiszpanii ma być otwarty na taki ruch.

Fabrizio Romano również potwierdza

Kepa jest kolejnym bramkarzem, który znalazł się na liście Bayernu. Jego kandydatura została zasugerowana przez Tuchela. FCB i Chelsea przedyskutują w najbliższym czasie warunki potencjalnego transferu – donosi włoski dziennikarz i ekspert transferowy Fabrizio Romano. Ponadto na celowniku monachijczyków znajdują się także Bono oraz Rulli.

Bono i Rulli także kandydatami

Christian Falk również potwierdza – Bayern prowadzi rozmowy w sprawie pozyskania 28-letniego Kepy z Chelsea. Ponadto gorącymi kandydatami do roli bramkarza w bawarskim klubie są jeszcze 31-letni Rulli oraz 32-letni Bono.

Źródło: Różne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...