Karlsruher bliżej 1. Bundesligi

W pierwszym spotkaniu Hamburga z Karlsruher o grę w 1. Bundeslize padł remis 1:1. HSV bardzo szybko straciło bramkę, bowiem w 4. minucie prowadzenie objęła ekipa gości za sprawą Rouwena Henningsa. W 73. minucie nadzieję na pozostanie w lidze wlał w serca kibiców Hamburga Ivo Ilicevic.

Rewanżowe spotkanie, które wyłoni zwycięzcę tych barażów zostanie rozegrane 1 czerwca o godzinie 20:30. Mecz będzie można oglądać na kanale Eurosport 2. Przypomnijmy - nowymi drużynami, które od nowego sezonu zagrają w 1. BundeslidzeIngolstadt oraz Darmstadt.

Hamburger SV 1:1 (0:1) Karlsruher SC

Bramki:

4' Hennings. 73' Ilicevic