DieRoten.pl

Kane nie trenował z zespołem

fot. m.iacobucci.tiscali.it / Photogenica
Reklama

Zgodnie z zapowiedziami, dziś do treningów przy Saebener Strasse powrócili piłkarze pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec.

Po dwóch dniach wolnego od treningów, po niedawnym zasłużonym zwycięstwie 4:0 nad Werderem Bremą w niemieckiej Bundeslidze, dziś oficjalnie Thomas Tuchel zaprosił swoich podopiecznych na pierwszą sesję treningową w nowym tygodniu.

O 10:30 rozpoczęły się zajęcia, które trwały kilkadziesiąt minut. Niestety, ale na murawie nieobecny był Harry Kane, ale uspokajamy jednocześnie – powodem jego nieobecności nie był żaden uraz czy problemy zdrowotne po ostatnim boju z bremeńczykami.

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu na „FCB.de”, napastnik bawarskiego klubu otrzymał dodatkowy dzień wolnego, aby spotkać się i spędzić czas ze swoją rodziną, jako że wczoraj 30-latek został szczęśliwym ojcem po raz czwarty – na świat przyszedł jego syn.

Z informacji niemieckich dziennikarzy możemy dowiedzieć się jeszcze, że jutro Harry najpewniej wznowi treningi i będzie do dyspozycji trenera w niedzielnym boju z Augsburgiem.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...