DieRoten.pl
Reklama

Kalle zaprzecza: Nie było oferty za Rocę

fot.
Reklama

Letnie tournee Bayernu Monachium po Stanach Zjednoczonych powoli zbliża się do końca. Dokładnie jutro mistrzowie Niemiec udadzą się w podróż powrotną do Niemiec.

Podobnie jak miało to miejsce ponad rok temu, na zakończenie wyprawy do USA na kilka pytań dziennikarzy odpowiedział prezes bawarskiego klubu, czyli Karl-Heinz Rummenigge.

Niemiec przyznał otwarcie, że "Audi Summer Tour 2019" było najlepszym i najskuteczniejszym tournee Bayernu Monachium w historii. Ponadto jak zwykle bywa na konferencjach prasowych − pojawiły się tematy związane z poszczególnymi zawodnikami FCB i nie tylko.

"Kalle" potwierdził, że z całą pewnością w klubie zostaje Renato Sanches, zaś zapytany o ostanie plotki jakoby Espanyol odrzucił ofertę FCB za Rocę opiewającą na 18 milionów euro, sternik "Gwiazdy Południa" stanowczo zaprzeczył. Fragmenty wypowiedzi znajdziecie poniżej:

Karl-Heinz Rummenigge na temat:

...Renato Sanchesa:

"...Renato Sanches z całą pewnością zostaje w naszym klubie. Zostało to już zadecydowane."

...Jerome'a Boatenga:

"...Jerome poczynił dobre kroki. Był pozytywny przebywając w zespole. Moim zdaniem zyskał przewagę."

...letniego tournee po USA:

"...To był najskuteczniejszy wyjazd jaki kiedykolwiek mieliśmy. Odbyliśmy 11 treningów, wszystkie życzenia trenera zostały spełnione. Oba spotkania były świetną reklamą Bayernu."

...plotek o ofercie za Rocę:

"...Zdaje sobie sprawę, że Roca posiada klauzulę odejścia w umowie. Nie było jednak kontaktu i negocjacji z jego klubem."

...Roberta Lewandowskiego:

"...Moim zdaniem Robert poznał, docenił i nauczył się kochać Bayern Monachium. Strzela nie tylko od groma bramek, ale posiada wyjątkową osobowość, jest kimś kto nie boi się uderzyć tam gdzie boli, lubię takich zawodników."

...Kovaca i Flicka:

"...Pierwszy rok był dla Niko pouczający. Razem z Hansim Flickiem rozumieją się dobrze. Hansi będzie dla niego wielką pomocą."

...meczu z Realem i wniosków:

"...Dostrzegliśmy w meczu z Realem, że posiadamy dobry zespół. Zaczynając od bramkarza, na napastniku kończąc. Czytałem, że Toni Kroos powiedział to samo. Mimo wszystko wciąż dokonamy jednego czy kilku transferów. Nie chcę jednak komentować tego teraz."

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...