DieRoten.pl

Kalle: Wszyscy wiemy, że James to wspaniały zawodnik

22.11.2018, 22:12:24
FotoOlimpik

Przyszłość Jamesa Rodrigueza jest gorącym tematem w światowych mediach. Spekuluje się, że Kolumbijczyk może opuścić stolicę Bawarii i wrócić do Madrytu, albo przenieść się do Turynu.

James jest wypożyczony z Realu, ale Bayern ma prawo pierwokupu, z którego może skorzystać do 15. czerwca przyszłego roku. Jak przyznał w ostatnim wywiadzie Karl Heinz Rummenigge, sternicy FCB nie zamierzają się spieszyć z finalizowaniem transakcji.

- Mamy opcję wykupu do 15.czerwca. Mamy listopad i nie widzę sensu rozmawiać o tym teraz. Niebawem podejmiemy decyzję, ale nie w najbliższej przyszłości, bo nie jest to obecnie konieczne - powiedział popularny "Kalle".

Rummenigge zaznaczył, że wszyscy w klubie są pod wrażeniem umiejętności reprezentanta Kolumbii.

- Myślę, że James był wspaniały w zeszłym sezonie, był jednym z najlepszych. Wciąż mam w pamięci mecz w Madrycie, kiedy strzelił bramkę na 2:2.

- Wszyscy w klubie jesteśmy przekonani, że James to świetny zawodnik. Niestety, obecnie jest kontuzjowany i myślę, że nie zobaczymy go już w tym roku, ale w styczniu da nam ponownie sporo radości - dodał.

James w obecnym sezonie wystąpił w barwach "Die Roten" 11 razy i zdobył 3 bramki oraz zaliczył 2 asysty.

 

źródło: Sport1
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama24.11.2018 14:14
Niestety, kilka faktów się nie łączy i wynika z tego, że na wyjaśnienie jego przyszłości będziemy jeszcze sporo czekać. Będzie ciekawie :D
23.11.2018 19:23
Czegoś tu nie rozumiem. Raz mówi że to jeden z najlepszych graczy ale coraz częściej zaczyna mecz na ławce a zespół nadal wacha się w sprawie definitywnego wykupienia go z Realu. Coś tu śmierdzi!!
23.11.2018 13:01
22.11.2018 23:53
James to nasz kluczowy pilkarz. Myślę że Bayern wykupi go latem.

reklama