DieRoten.pl
Reklama

Kalle krytykuje Suele: Uznanie to inaczej waluta euro

fot.
Reklama

W zeszłym tygodniu, podczas oficjalnej konferencji prasowej, prezes Bayernu Monachium − Oliver Kahn − potwierdził, że Niklas Suele nie przedłuży swojej umowy z FCB.

Na ten moment nie wiadomo, do jakiego klubu po zakończeniu sezonu trafi Niemiec, ale według licznych doniesień prasowych, w grze mają liczyć się dwa kluby – Chelsea FC oraz Barcelona.

Co do samego Niklasa Suele i jego odejścia, w dzisiejszym programie „Sky”, na temat rosłego stopera wypowiedział się Karl-Heinz Rummenigge, który otwarcie skrytykował zawodnika i podkreślił, że nigdy tak naprawdę „nie zaznaczył swojej obecności w zespole”.

− Niklas nigdy tak naprawdę nie zaznaczył swojej obecności w zespole. Nawet bez niego, Bayern zwykle był dobrze obsadzony na środku obrony – skomentował Rummenigge.

− Zawsze był przydatnym zawodnikiem, to oczywiste. Jednakże problem w tym, że on nigdy tak naprawdę nie odnalazł się na środku obrony, powinien się nad tym zastanowić. Czy brakowało uznania ze strony klubu? Obecnie pod pojęciem uznania rozumie się walutę euro – mówił dalej.

W trakcie dalszej części rozmowy, prezesa Bayernu Monachium zapytano również o Marcela Sabitzera, który pod koniec letniego okienka transferowego w 2021 roku przeniósł się do FCB z RB Lipsk za około 15 milionów euro.

− Nie wzmocnił kadry Bayernu tak, jak można było się spodziewać – podsumował Karl-Heinz Rummenigge.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...