DieRoten.pl

Kahn: Serca fanów biją dla tego klubu

11.01.2020, 00:31:31
FotoOlimpik

Począwszy od stycznia bieżącego roku nowym członkiem zarządu bawarskiego klubu jest legendarny Oliver Kahn, który po powrócił do Bayernu po nieco dłuższej przerwie.

Jak już wiemy kilka dni temu odbyła się oficjalna prezentacja "Tytana". Oliver początkowo będzie pracował pod czujnym okiem Rummenigge i nabierał niezbędnego doświadczenia, po czym za niespełna dwa lata zostanie mianowany nowym prezesem Bayernu Monachium.

W udzielonym niedawno wywiadzie dla oficjalnej telewizji "FCB.tv" Kahn dał jasno do zrozumienia, że FCB jest światową marką, która jest domem dla swoich fanów. 50-latek zdaje sobie również sprawę, że kibice są bardzo ważną i nieodłączną częścią bawarskiego klubu.

− Bayern to światowa marka, która nadal silnie angażuje się w swój regionalny, bawarski charakter. Jesteśmy domem dla naszych fanów, bez względu na to skąd pochodzą. Podoba mi się to − powiedział Oliver Kahn.

− Każdy, kto kiedykolwiek postawił stopę na murawie, wie doskonale, że serca ludzi na stadionie oraz tych przed telewizorami biją dla tego klubu. Dlatego ten klub robi wszystko, co w swojej mocy, aby zaoferować swoim fanom jak najlepsze wrażenia piłkarskie − mówił dalej.

− To obejmuje bycie w czołówce postępu technologicznego i świata cyfrowego, a także generowanie źródeł dochodu umożliwiających dalsze inwestycje w nowych zawodników, akademię i kibiców. Oczywiście, musimy zarabiać pieniądze, ale to nie jest cel sam w sobie. Robimy to dla piłki nożnej i dla naszych kibiców, a to jest wymóg obowiązkowy - każdy musi oddać wszystko za klub − podsumował Kahn.

Pragniemy nadmienić, iż jest to tylko fragment z obszernego wywiadu Olivera Kahna dla oficjalnej telewizji Bayernu. W najbliższym czasie powinno się pojawić więcej materiału! Zachęcamy do uważnego śledzenia naszej witryny!

źródło: FCB.tv

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama11.01.2020 19:10
Ale się postarzał:)
11.01.2020 09:27
No no te jak najlepsze wrażenia piłkarskie to coś ostatnio kuleją a inwestycje w nowych graczy to szkoda w ogóle komentować:-/
Obyś Oli odcisnął swoje piętno na zarządzaniu w tym klubie i otworzył oczy reszcie tej ferajny:-)

reklama