DieRoten.pl

Kahn: Piłkarze FCB muszą pokazać, że im zależy w klubie i kadrze!

15.10.2018, 11:45:40
Photogenica

Jak się okazuje nie tylko Bayern Monachium znajduje się w dołku od pewnego czasu. Podobnie jest z kadrą narodową Niemiec, której największą bolączką w ostatnich spotkaniach jest przede wszystkim skuteczność.

Na temat ostatniego bardzo słabego występu niemieckiej kadry narodowej wypowiedział się legendarny już bramkarz Bayernu Monachium i kadry narodowej Niemiec – Oliver Kahn – który obecnie pełni rolę eksperta w niemieckiej telewizji.

Popularny „Tytan” odniósł się w dużej mierze do piłkarzy Bayernu Monachium z reprezentacji. Zdaniem 49-latka monachijczycy powinni za wszelką cenę pokazać wszystkim, że zależy im na poprowadzeniu zarówno klubu, jak i kadry do sukcesów. Kahn odniósł się także do błędów w meczu z Holandią.

Piłkarze Bayernu muszą grać swoje. Muszą pokazać, że są gotowi poprowadzić w boju zarówno klub, jak i kadrę. W całym zespole panuje niepewność. Jeśli liderzy nie są w stanie poprowadzić ekipy, to wtedy dzieje się to co miało miejsce w starciu z Holendrami – przyznał Kahn.

− Pierwszy gol dla Holandii był bez dwóch zdań błędem bramkarza. Ten ciężki okres dla Manuela ma miejsce wskutek dłuższej nieobecności z powodu kontuzji. Takie coś może zdarzyć się nawet komuś takiemu jak Manuel Neuer – podsumował Niemiec.

Na temat niemieckiej kadry ostatnio wypowiedział się także były trener Arsenalu – Arsene Wenger – który w rozmowie dla „Sueddeutsche Zeitung” przyznał, że każdy mecz dla Niemiec jest teraz na wagę złota. Co więcej Francuz nie uważa, że Loew powinien odejść z kadry.

Każdy mecz jest teraz ważny dla Niemiec. Posiadają dobry zespół i to normalne, że Loew jest krytykowany. Odnosił sukcesy, więc dlaczego miałby teraz przestać? – stwierdził Wenger.

źródło: ZDF
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama15.10.2018 21:59
Kahn wie co mówi, pamięta chyba swój największy błąd w karierze w finale z Brazylią w 2002 roku, a i Euro dwa lata wcześniej były wielką kompromitacją Niemieckiej kadry!!
15.10.2018 17:12

reklama