Juve zwycięża przed rewanżem na AA

W ostatnim sprawdzianie przed rewanżowym starciem na Allianz Arenie w Monachium Juventus pokonał na własnym obiekcie Sassuolo 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył przepięknym uderzeniem Dybala.

Gra przebiegała spokojnie, choć to Juventus był częściej przy piłce i przeprowadzał kolejne ataki.  W 36' minucie spotkania piękną bramkę zdobył Dybala. Natomiast w drugiej połowie to goście z Sassuolo przejęli inicjatywę i starali się zagrozić bramce strzeżonej przez Buffona.

Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie i podopieczni Allegriego utrzymali przewagę nad drugim w tabeli Neapolem.

Juventus - Sassuolo 1:0 (1:0)

36' Dybala (asysta Cuadrado)

Juventus (3-5-2): Buffon - Barzagli, Bonucci, Rugani - Cuadrado, Khedira (72' Pogba), Marchisio, Asamoah, Alex Sandro - Dybala (80' Morata), Mandżukić (89' Lichtsteiner)

Ławka: Neto, Rubinho, Evra, Padoin, Lemina, Hernanes, Sturaro, Pereyra, Zaza