Jupp: Najważniejsze jest zwycięstwo

Bayern Monachium w zakończonym niedawno spotkaniu pokonał na wyjeździe Eintracht Frankfurt 1:0, zaś bramkę na wagę trzech punktów zdobył w pierwszej połowie Arturo Vidal.

W rozmowie pomeczowej z dziennikarzem telewizji "Sky Sports" swojego komentarza odnośnie zwycięstwa nad Eintrachtem Frankfurt udzielił Jupp Heynckes, dla którego było to już dwunaste zwycięstwo od momentu powrotu na ławkę FCB.

Warto podkreślić, że mistrzowie Niemiec zapewnili sobie dziś także już po raz siódmy z rzędu nieoficjalny tytuł mistrza jesieni, jednak zdaniem 72-letniego trenera Bayernu nie ma to najmniejszego znaczenia.

To był niewygodny mecz, przeciwko niewygodnej drużynie. Tom Starke zaliczył dziś fantastyczny  występ powiedział zaraz po meczu Jupp Heynckes.

− Tytuł mistrza jesieni nie jest wcale ważny, najważniejszą sprawą jest fakt, że udało nam się wygrać i powiększyliśmy swoją przewagę w tabeli ligowej podsumował trener FCB.

Pod wrażeniem gry Toma Starke, który na kilka minut przed rozpoczęciem spotkania we Frankfurcie zastąpił Svena Ulreicha, był także Javi Martinez.

Tom Starke wygląda może jakby miał 50 lat, ale trenuje i gra niczym 28-latek wyjawił Hiszpan na łamach "Sport Bilda".

Źródło: Sky Sports