DieRoten.pl

Jung: To było 27 fantastycznych lat w Bayernie

19.11.2023, 04:47:45
PodStadionem.pl

Niestety, ale latem 2024 roku klub ze stolicy Bawarii opuści jeden z najbardziej zasłużonych dla Bayernu ludzi, a mianowicie Andreas Jung.

Kilka dni temu bawarski klub potwierdził, że obecny dyrektor do spraw marketingu nie przedłuży swojego kontraktu i latem przyszłego roku opuści Bayern Monachium.

Warto nadmienić, iż Andreas Jung jest związany FCB już od 27 lat. Przy okazji ogłoszenia swojej decyzji oraz oficjalnego oświadczenia „Bawarczyków” w tej sprawie, wspomniany wyżej 61-latek podziękował za wszystkie lata i wypowiedział się na łamach oficjalnego portalu klubowego „FCB.de”.

− 27 lat, które spędziłem w Bayernie były fantastyczne. Między innymi mogłem świętować trzy zwycięstwa w Lidze Mistrzów, w tym dwukrotnie tryplet, 20 mistrzostw i dwanaście zwycięstw w Pucharze Niemiec. Bayern ogromnie się rozwinął w tych latach, od mniej niż stu pracowników do ponad tysiąca, a przychody marketingowe wzrosły prawie 20-krotnie – powiedział Jung.

− Jestem szczęśliwy i wdzięczny, że mogłem być tego świadkiem i odegrać w tym swoją rolę. W imieniu wielu innych chciałbym podziękować prezesom i przewodniczącym rady nadzorczej, którzy kształtowali klub w tym czasie - Franzowi Beckenbauerowi, Uliemu Hoenessowi, Karlowi Hopfnerowi i Herbertowi Hainerowi – dodał.

− Chciałbym również podziękować prezesom, z którymi pracowałem: Karlowi-Heinzowi Rummenigge, Oliverowi Kahnowi i Janowi-Christianowi Dreesenowi. Na koniec chciałbym podziękować wszystkim moim kolegom i wszystkim pracownikom, których miałem zaszczyt poznać w tym czasie. Ich codzienne zaangażowanie sprawia, że Bayern jest tym, czym jest. Z niecierpliwością czekam na kolejne osiem miesięcy - jesteśmy Bayern, mamy wielkie plany – podsumował Andreas Jung.

61-letni Andreas Jung jest związany z FCB już od 27 lat, zaś w trakcie swojej lojalnej i jakże oddanej pracy, zawarł wiele partnerstw i umów sponsorskich - w tym niezwykle ważne z Telekom, Adidasem, Audi czy Allianz.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (3)19.11.2023 20:21
Chce już odpocząć i cieszyć się zasłużoną emeryturę.
19.11.2023 11:57
Wiele Bayern mu zawdzięcza i będzie to duża strata.
19.11.2023 10:08
Przyjemnej emerytury.