DieRoten.pl

Wczorajszego późnego wieczoru (lokalnego czasu europejskiego) odbyło się kolejne spotkanie, w którym mogliśmy oglądać zawodnika klubu ze stolicy Bawarii.

reklama

Rywalem podopiecznych Carlosa Queiroza była ekipa Peru. Koniec końców mecz towarzyski w Limie zakończył się w pełni zasłużonym zwycięstwem Kolumbijczyków 3:0, co też przewidywali bukmacherzy.

Na pierwszego gola widzowie zgromadzeni na Estadio Monumental w Limie nie musieli czekać zbyt długo, albowiem w 23. minucie do siatki rywali trafił Mateus Uribe, któremu dośrodkował idealnie pomocnik Bayernu Monachium (jeszcze jakiś czas), czyli James Rodriguez.

W pierwszej części spotkania wynik nie uległ już zmianie i obie strony udały się na przerwę. Zaledwie 10 minut po wznowieniu gry czerwoną kartką został ukarany Yotun i Peru musiało grać w osłabieniu. Kolumbijczycy wzorowo wykorzystali przewagę i w 65. minucie podwyższyli na 2:0 za sprawą Uribe (dublet).

Peruwiańczycy starali się odrobić straty, ale to podopieczni Queiroza grali lepiej i skuteczniej wykorzystywali swoje okazje bramkowe. Na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry kropkę nad i postawił Zapata.

Kolumbia zwyciężyła w pełni zasłużenie i zaliczyła wzorowo swój ostatni test przed nadchodzącym wielkimi krokami turniejem Copa America w Brazylii. James Rodriguez pokazał się z dobrej strony i grał do 74. minuty. Drużyna „Los Cafeteros” do akcji wraca dopiero 16 czerwca, kiedy to w pierwszym starciu CA zagra z Argentyną.

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama10.06.2019 21:22
Jeszcze nie odszedł więc jak o każdym graczu Bayernu o nim też pisze, proste.
10.06.2019 09:41
A po co o nim piszecie ? Przecież odchodzi z klubu a nigdy się nie identyfikował z Bayernem, ciągle muchy w nosie.