Jak poradzili sobie Coman, Costa, Lewy oraz Kimmich?

Wczorajszego dnia rozgrywano mecze towarzyskie oraz kwalifikacyjne z udziałem zawodników Bayernu Monachium. Douglas Costa w meczu przeciwko Argentynie odegrał bardzo ważną rolę. Argentyńczycy jako pierwsi objęli prowadzenie w 34 minucie po bramce Ezequiela Lavezziego.

Costa wszedł na boisko w 57 minucie i bardzo szybko dał o sobie znać. Skrzydłowy Bayernu miał spory udział przy bramce wyrównującej - piłka uderzona przez Douglasa trafiła w poprzeczkę, po czym Lucas Lima wbił piłkę do siatki gospodarzy.

W innym spotkaniu Robert Lewandowski po raz kolejny potwierdził swoją niezwykłą formę w tym sezonie. W wygranym 4:2 meczu Polaków z Islandią napastnik Bayernu dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Robert swoje bramki zdobył kolejno w 76 oraz 78 minucie spotkania. Dla Polaka było to już 27 gol w tym sezonie!

Inny zawodnik Bayernu Joshua Kimmich zagrał od samego początku w pojedynku kadry Niemiec U21 z Azerbejdżanem U21. Bramki dla naszych sąsiadów zza Odry zdobyli Timo Werner (2') oraz Maximilian Arnold. Pomocnik Bayernu po zdobyciu trzeciej bramki został zmieniony. Przyszłym rywalem Kimmicha i spółki będzie drużyna Austriaków.

Źródło: fcb.de