DieRoten.pl

Intensywna sesja treningowa w Monachium

11.09.2019, 01:49:05
FotoOlimpik

Lada moment do Monachium powrócą wszyscy zawodnicy Bayernu, którzy ostatnie kilka dni spędzili na zgrupowaniach swoich reprezentacji narodowych.

Niko Kovac najdłużej będzie musiał czekać na takich zawodników jak Alphonso Davies oraz Philippe Coutinho, którzy najpewniej wznowią treningi dopiero w czwartek. Z kolei dziś do zajęć powinni powrócić między innymi piłkarze, którzy reprezentowali niemiecką kadrę narodową.

Jak dobrze wiemy w Monachium pozostało kilku graczy, którzy otrzymali od sztabu szkoleniowego bawarskiego klubu specjalny program treningowy, który miał ich odpowiednio przygotować między innymi pod względem formy fizycznej.

Nie dalej jak wczoraj Niko Kovac wraz ze swoimi trenerami przygotował intensywną sesję treningową dla zawodników, którzy nie otrzymali powołań. Mowa między innymi o takich "Bawarczykach" jak Javi Martinez, Mickael Cuisance, Fiete Arp oraz Thomas Mueller. Ponadto w zajęciach brało udział kilku piłkarzy FCB II.

Wymagający trening miał być częścią pierwszych poważnych przygotowań do sobotniego starcia z "Bykami". Mistrzowie Niemiec nie tylko trenowali na wysokich obrotach (liczne sprinty i ćwiczenia kondycyjne), ale i również zostali poddani badaniu krwi, aby skontrolować ryzyko możliwych urazów.

Przypominamy zarazem, że w najbliższą sobotę o 18:30 zespół prowadzony przez  Niko Kovaca czeka bardzo ważny i trudny mecz − na Red Bull Arenie w Lipsku drużyna "Gwiazdy Południa" zmierzy się z miejscowym RBL. Zwycięstwo sprawi, że monachijczycy awansują na fotel lidera Bundesligi.

źródło: Bild
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama11.09.2019 20:17
Trzeba się na Lipsk przygotować.
11.09.2019 10:35
Trenować, trenować, w Lipsku musi być zwycięstwo.
11.09.2019 09:47
11.09.2019 07:01
Na mecz z Lipskiem wszystko musi być idealnie przygotowane.

reklama