DieRoten.pl
Reklama

III kolejka: Bayern U-19 celuje w 3 punkty

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Sezon 2023/24 w przypadku młodzieżowej drużyny Bayernu do lat dziewiętnastu rozkręcił się na dobre. Młodzi monachijczycy mają za sobą już mecze na krajowym i europejskim podwórku.

Galatasaray vs FC Bayern U-19 (13:00)

Kilka dni po ligowym starciu z Mainz 05, które zakończyło się zwycięstwem młodych monachijczyków 2:1, dzisiejszego popołudnia podopieczni Michaela Hartmanna wracają do akcji w Lidze Młodzieżowej UEFA.

Rywalem zawodników Bayernu do lat dziewiętnastu będzie Galatasaray, które póki co przegrało poprzednie dwa spotkania z Kopenhagą i Manchesterem United. Choć zadanie będzie bardzo trudne, to celem „Bawarczyków” pozostają 3 punkty i w najlepszym wypadku awans na fotel lidera.

−  Nie możemy przeceniać ostatnich wyników Galatasaray. W żadnym wypadku nie możemy też lekceważyć naszych rywali. Musimy ponownie dobrze się zaprezentować, aby odnieść sukces – powiedział trener Hartmann.

Drużyna młodych monachijczyków poleciała do Stambułu bez takich kontuzjowanych graczy jak Veis Yildiz (kontuzja kolana), Samuel Unsold (kontuzja uda), Liul Bruke Alemu (brak gotowości), Jonathan Asp Jensen (uraz kostki), Lennard Becker (uraz kostki) i Gabriel Gonzalez (uraz kostki). Ponadto listę nieobecnych uzupełniają jeszcze Adin Licina, Michael Scott i Max Schmitt.

Nadchodzący pojedynek Bayernu U-19 będzie można zobaczyć zupełnie za darmo w klubowej TV – stream będzie dostępny na „FCB.de” oraz w aplikacji Bayernu. Ponadto tradycyjnie już twitterowe konto Campusu przeprowadzi relację tekstową.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...