DieRoten.pl
Reklama

III kolejka: Bayern II celuje w 3 punkty z Wuerzburgiem

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Po intensywnych przygotowaniach, dziś o 14:00 do akcji powracają zawodnicy drugiej drużyny Bayernu Monachium, gdzie trenerem jest Holger Seitz.

Wuerzburger Kickers vs FC Bayern (14:00)

Po tym jak przed tygodniem monachijczycy ponieśli wstydliwą porażkę aż 1:4 z Turkgucu Muenchen, dziś stosunkowo młody zespół Holgera Seitza rozegra spotkanie trzeciej kolejki bawarskiej ligi regionalnej z ekipą Wuerzburger Kickers.

Początek starcia na AKON ARENA zaplanowano dokładnie o 14:00. Mając na uwadze fakt, że zawodnicy FCB II zdobyli tylko 1 punkt w dotychczasowej kampanii ligowej, dziś Lucas Copado i spółka będą zdeterminowani, aby dopisać w końcu 3 oczka do swojego konta.

− W naszym nadchodzącym meczu ligowym z Wuerzburgiem ponownie będzie chodziło o to, aby nasi młodzi zawodnicy szybko przyzwyczaili się do profesjonalnego futbolu. Chcemy zdobyć 3 punkty, taki jest nasz cel – powiedział Seitz.

Przypominamy zarazem, że dzisiejsze spotkanie monachijczyków (podobnie zresztą jak wszystkie pozostałe w sezonie 2023/24) będzie można zobaczyć zupełnie za darmo w klubowych mediach (wieczorem link pojawi się na naszej stronie wraz z wyjściową XI na ten bój).

Sytuacja kadrowa na dzisiejszy bój powinna być zdecydowanie lepsza, niż miało to miejsce przed tygodniem, albowiem do Monachium powrócili już gracze, którzy w ostatnich dniach przebywali z pierwszą drużyną na tournée w Azji (m. in. Kraetzig i Pavlovic).

 

Źródło: Własne / FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...