DieRoten.pl

Hummels: Lipsk był lepszy w pierwszej połowie

26.10.2017, 10:47:07
Ł. Skwiot

Wczorajszego wieczoru Bayern Monachium pokonując RB Lipsk w rzutach karnych zapewnił sobie awans do trzeciej rundy Pucharu Niemiec.

Zaraz po wygranym w Lipsku meczu jeden z bohaterów wczorajszego spotkania – Mats Hummels – został poproszony o komentarz dla niemieckiej telewizji „Sky Sports”.

Mats Hummels bez ogródek podkreślił, że RB Lipsk grało i prezentowało się lepiej w pierwszych 45 minutach spotkania. Niemiecki stoper odniósł się także do rzutu karnego podyktowanego po faulu Jerome’a Boatenga.

Lipsk było lepszą drużyną w pierwszej części spotkania. Ich zawodnicy posiadają wspaniałą indywidualną jakość i umiejętnośc i. Ich pressing jest imponujący – powiedział po meczu Mats Hummels.

− Sędzia podyktował rzut karny po faulu Jerome’a Boatenga ze względu na dwa poprzednie karne, które nie zostały podyktowane – mówił dalej stoper FCB.

Niemiecki defensor odniósł się również do sytuacji, kiedy pomiędzy nim a dyrektorem sportowym RB Lipsk – Ralfem Rangnickiem – doszło do drobnych przepychanek. Rangnick próbował pokazać arbitrowi powtórkę z przewinienia Vidala w pierwszej połowie, kiedy Chilijczyk faulował przed polem karnym, na co żywiołowo zareagował Hummels.

Powiedziałem Rangnickowi, że nie musi używać swojego smartfonu w taki sposób. Arbiter nie zmieniłby swojej decyzji. To nie w duchu sportowym – podsumował Niemiec.

źródło: Sky Sports

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)26.10.2017 22:26
Musimy się wziąć w garść i po prostu lepiej grać. W pierwszej połowie w ogóle chęci i zaangażowania do gry nie mieliśmy, trzeba to poprawić! FCBM!!! ❤️
26.10.2017 19:48
Naprawdę wiele szczęścia mamy że jesteśmy w kolejnej rundzie!!
26.10.2017 14:44
Panowie weźcie się za siebie bo to wstyd tak grac. Tylko fart i sędzia pomógł awansować z zespołem który jeszcze rok temu grał w 2. Bundeslidze.