DieRoten.pl
Reklama

Hummels: Hiszpańska i angielska liga są najmocniejsze

fot.
Reklama

Mats Hummels w swoim ostatnim obszernym wywiadzie odniósł się do poziomu najlepszych lig w Europie. Mistrz świata z 2014 roku zdaje sobie sprawę, że Bundesliga nie należy już do najmocniejszych.

Stoper Bayernu Monachium zdaje sobie doskonale sprawę, że inne ligi w Europie znajdują się przed Bundesligą. Mimo wszystko Mats Hummels ostrzegł, że niemieckie zespół muszą zrobić wszystko co w swojej mocy, aby nie znaleźć się daleko w tyle za innymi ligami. Mimo wszystko Niemiec wierzy, że Bundesliga poprawi się.

– Zdaje sobie sprawę, że inne ligi są przed Bundesligą. Hiszpańska i angielska liga są najsilniejsze. Oczywiście musimy być ostrożni, aby nie zostać w tyle za innymi ligami – powiedział Hummels.

– Mam jednak wrażenie, że z Bundesligą znowu będzie dobrze. Mamy w Bundeslidze wielu trenerów, którzy także uwielbiają grać w piłę – mówił dalej Niemiec.

W dalszej części swojej wypowiedzi Mats Hummels wyraził, że poprawa i dalsza praca jest konieczna, aby rywalizować z najlepszymi w Europie i zdobywać trofea na arenie międzynarodowej.

– Musimy po prostu upewnić się, że będziemy stale się poprawiać, aby być w stanie dokonywać wielkich rzeczy na arenie międzynarodowej, ponieważ jesteśmy jeszcze daleko od naszej upragnionej formy – dodał Hummels.

– Oczywiście możesz mieć szczęście, ale moim zdaniem nadal musimy poprawić grę w niektórych elementach, ponieważ dopiero wtedy będziemy mogli rywalizować z najlepszymi w Europie, na co liczymy i chcemy być nawet lepsi – podsumował Niemiec.

Źródło: NITRO
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...