DieRoten.pl
Reklama

Hartmann: Mieliśmy trochę szczęścia

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Wczoraj oprócz pierwszej drużyny Bayernu, swoje spotkanie ligowe rozegrali także zawodnicy bawarskiego klubu do lat dziewiętnastu.

W ramach ósmej kolejki ligowej, rywalem młodych monachijczyków była drużyna FSV Mainz U-19. Kiedy wydawało się, że bój zakończy się remisem 1:1 i podziałem punktów, Bayern w doliczonym czasie gry zdołał doprowadzić do zwycięstwa 2:1.

Jeśli mowa o bramkach dla FCB U-19, to na listę strzelców wpisali się kolejno Kurt Rueger oraz Robert Ramsak. Po ostatnim gwizdku, tradycyjnie już swoje zdanie na temat gry podopiecznych wyraził trener Michael Hartmann, który zaznaczył, że tym razem jego drużynie dopisało trochę szczęścia.

− To był dziwny mecz, ponieważ obu drużynom brakowało tempa i intensywności. Wszystko było nieco ospałe i brakowało klarowności w grze – powiedział Hartmann.

− Stworzyliśmy jednak kilka szans, które mieliśmy i ostatecznie dobrze je wykorzystaliśmy. Mieliśmy trochę szczęścia po naszej stronie, więc zabierzemy ze sobą pozytywy – podsumował Michael Hartmann.

Po rozegraniu ośmiu dotychczasowych kolejek ligowych, zespół Bayernu do lat dziewiętnastu zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów. Na wynik ten przełożyły się 4 zwycięstwa, 2 remisy, 2 porażki oraz bilans bramkowy 20:16.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...