DieRoten.pl
Reklama

Hainer z wizytą wśród fanklubów

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Nie tak dawno temu, Bayern Monachium ogłosił kolejny wielki sukces związany z liczbą członków zrzeszonych w bawarskim klubie.

Jak już informowaliśmy wcześniej, Bayern Monachium jako jedyny klub na całym świecie, może pochwalić się 300 000 członków klubu, co jest absolutnym rekordem wszechczasów w światowej piłce.

Z kolei ostatnio prezydent FCB, czyli Herbert Hainer, postanowił złożyć wizytę fanklubom rekordowego mistrza Niemiec z jego rodzinnych stron w Dolnej Bawarii. W sumie boss „Gwiazdy Południa” został ugoszczony przez 8 fanklubów.

W oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na „FCB.de” możemy jeszcze przeczytać, że 68-latek dostąpił wielkiego zaszczytu i podpisał złotą księgę miasta Simbach. Następnie Hainer omówił z obecnymi członkami bieżące problemy fanklubów i pozował do zdjęć z fanami Bayernu.

− To był miły wieczór w siedzibie fanklubu Bavaria 12 e.V. Dialog z naszymi kibicami jest dla mnie ważny, a my prowadziliśmy naprawdę interesujące dyskusje, ale też dobrze się razem bawiliśmy – powiedział Hainer.

− Do tego wszystko to odbyło się w pobliżu mojego domu - to jest prawie tak dobre, jak tylko się da. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy zorganizowali to spotkanie z wielkim sercem i pasją – podsumował prezydent Bayernu.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...