DieRoten.pl
Reklama

Guerreiro i Coman wznowili treningi z zespołem

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Bardzo dobre wiadomości napływają do nas prosto z ośrodka treningowego Bayernu, który przypomnijmy znajduje się przy Saebener Strasse w Monachium.

Bayern Monachium potwierdził oficjalnie za pośrednictwem swojego serwisu, że do treningu drużynowego po wielotygodniowej przerwie powrócił dziś Raphael Guerreiro!

Przypomnijmy raz jeszcze – portugalski defensor doznał kontuzji podczas letnich przygotowań w wyniku czego był zmuszony opuścić wiele tygodni treningów oraz kilka pierwszych spotkań pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec.

Na całe szczęście po długiej rehabilitacji i ciężkiej pracy, portugalski defensor otrzymał zielone światło od sztabu medycznego i wznowił dzisiejszego ranka treningi z resztą kolegów. Tym samym nowy nabytek FCB może już w środę wróci do kadry meczowej FCB.

To nie koniec dobrych informacji, albowiem po kilku dniach przerwy, zajęcia z zespołem wznowił Kingsley Coman, któremu doskwierały problemy mięśniowe (Francuz opuścił z tego powodu piątkowy bój ligowy z Bayerem 04 Leverkusen).

Upamecano i Goretzka pracowali indywidualnie

Jak z kolei wynika z doniesień dziennikarza Nicolasa Linnera, Leon Goretzka i Dayot Upamecano nie trenowali dziś z drużyną. Powodem ich nieobecności nie są jednak kontuzje, lecz kontrola obciążenia. Obaj piłkarze pracowali w centrum wydajnościowym FCB przy Saebener Strasse.

Źródło: FCB / AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...