Green zapewnia zwycięstwo rezerwom

Julian Green po raz kolejny już zapewnił drugiej drużynie Bayernu Monachium zwycięstwo w lidze regionalnej. 20-letni skrzydłowy zdobył w meczu z TSV Rain/Lech dwie bramki i zaliczył świetny występ.

Druga drużyna Bayernu Monachium przegrywała do pierwszej połowy 0-1, po czym w drugiej połowie do głosu doszli Julian Green i Patrick Weihrauch. Pochwalić należy również przede wszystkim Milosa Pantovica, który brał udział przy bramce Juliana na 3-1.

Dzięki swoim dwóm trafieniom Green, który grał już w tym sezonie w pierwszym zespole, zmniejszył swoją przewagę do prowadzącego w klasyfikacji strzeleckiej Markusa Ziereisa do jednej bramki. Green ma już na swoim koncie dziesięć trafień w tym sezonie.

Po dwudziestu dwóch kolejkach  piłkarze rezerw zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli ligi regionalnej i  tracą do liderów z Burghausen aż 9 punktów.