DieRoten.pl

Przyszłość Leona Goretzki wydaje się być już przesądzona. Niemieckie i zagraniczne media są zgodne − młody Niemiec latem 2018 roku zasili szeregi Bayernu Monachium.

reklama

Póki co transfer ten nie został jeszcze potwierdzony. Niewykluczone jednak, że już wkrótce Leon Goretzka oficjalnie ogłosi swoją decyzję.

Na temat 22-latka i jego przyszłości po raz kolejny wypowiedział się dyrektor sportowy Schalke 04 Gelsenkirchen, czyli Christian Heidel. Jak mogliśmy się dowiedzieć decyzja o przyszłości Goretzka raczej nie zostanie ogłoszona przed najbliższym meczem S04 w lidze.

Moim zdaniem przed naszym meczem z RB Lipsk w sobotę nie zostanie ogłoszona decyzja o przyszłości Leona – powiedział ostatnio Heidel.

Media spekulują, że oficjalne stanowisko klubu w sprawie przyszłości Leona Goretzki powinniśmy poznać najwcześniej w niedzielę.

 

źródło: Twitter

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama12.01.2018 11:33
Jeżeli Goretzka podjął już decyzję co do swojej przyszłości, to nie ma po co tej sprawy przeciągać. Media robią tylko z tej sprawy medialną szopkę, a tak temat byłby zamknięty i można by się skupić na ważniejszych sprawach.
12.01.2018 11:24
Nie do końca rozumiem tego newsa-tytuł stwierdza,że decyzja "wkrótce",a treść zawiera informacje wprost przeciwne :D
12.01.2018 11:00
Spokojnie po co się denerwować. Skoro nie ogłaszają to pewnie mają jakiś powód mu temu. Ale to pewnie tylko formalność.
12.01.2018 10:50
Może w końcu skończy się ta telenowela, bo nikomu ona nie służy, a najbardziej samemu piłkarzowi. Z drugiej strony jak już teraz zostanie ogłoszone, że przechodzi do FCB to również nie będzie miał łatwo - kibice go nie oszczędzą ;)
12.01.2018 10:45
Niech już to do cholery ogłoszą i koniec tych artykułów w prasie, każdy przecież wie że jest już naszym graczem!!

reklama

reklama