DieRoten.pl
Reklama

Goretzka: Suele był dla nas ważny

fot.
Reklama

Jak już dobrze wiemy, tego lata klub ze stolicy Bawarii opuści póki co dwóch zawodników pierwszego zespołu – mowa o Corentinie Tolisso oraz Niklasie Suele.

Warto wspomnieć, że obaj piłkarze opuszczą Bayern na zasadzie wolnego transferu. Podczas gdy Niklas Suele wybrał Borussię Dortmund, to w dalszym ciągu nie wiadomo, jaka przyszłość czeka Corentina Tolisso.

Ostatnio w rozmowie dla portalu „Sky”, na temat odejścia wspomnianego wyżej niemieckiego stopera wypowiedział się Leon Goretzka. Pomocnik FCB odniósł się również do kwestii Serge’a Gnabry’ego, który do tej pory nie przedłużył swojego kontraktu z „Bawarczykami”.

− Tak, można zauważyć zmiany w naszym zespole. Niklas był dla nas ważnym zawodnikiem, który opuści klub na zasadzie wolnego transferu. Nie jest to dla nas miłe, ale mimo wszystko trzeba zaakceptować życzenia zawodników – powiedział Suele.

− Chciał iść do Dortmundu i to dobrze. Znajdziemy zastępstwo. Dla mnie osobiście to wielka szkoda, bo to dobry kolega, którego znam od dziecka. Bardzo lubiłem z nim grać – mówił dalej.

− Nie chcę teraz nic mówić o ewentualnym odejściu Serge'a, bo zakładam, że zostanie z nami. Widać jednak, że zachodzą zmiany. Ale to nie zawsze oznacza coś złego – podsumował Niklas Suele.

Wiele źródeł utrzymuje, że Serge Gnabry wciąż nie zaakceptował oferty monachijczyków, którzy zaoferowali mu pensję na poziomie do 19 milionów euro rocznie (brutto). Jeśli Niemiec nie przedłuży umowy, to wiele wskazuje na to, że zostanie sprzedany latem.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...