DieRoten.pl

Goretzka: Przygotujemy się najlepiej jak możemy

08.08.2019, 10:49:51
FotoOlimpik

Przed dwoma dniami podopieczni Niko Kovaca rozpoczęli finalne przygotowania do nadchodzącego wielkimi krokami startu rozgrywek ligowych w sezonie 2019/2020.

Podobnie jak rok temu Bayern swój drugi obóz przygotowawczy odbywa w ośrodku nad jeziorem Tegernsee w Rottach-Egern. Mistrzowie Niemiec pracują nie tylko nad wydolnością, ale i również nad innymi aspektami gry.

Podczas drugiego dnia przygotowań piłkarze "Gwiazdy Południa" pracowali intensywnie nad wieloma elementami, zaś w czasie sesji treningowej zawodnicy trenowali z ciężarami i specjalnymi kamizelkami. Thiago i Javi Martinez pracowali indywidualnie, zaś Comanowi zlecono lżejsze ćwiczenia z różnych powodów.

Okres przygotowawczy nie zawsze jest łatwy, zaś to wszystko jest jego nieodłączną częścią. Pracujemy ciężko, tak abyśmy mogli znaleźć się w dobrej formie na cały sezon − skomentował Niklas Suele.

Na temat obozu w Rottach-Egern wypowiedział się także Leon Goretzka, dla którego 2019/20 będzie drugim sezonem jako piłkarz Bayernu Monachium. Niemiecki pomocnik zauważa, że klub pragnie w jak najlepszym stopniu przygotować się do nadchodzących wyzwań, choć poprzeczka jest postawiona wysoko.

− Obóz przygotowawczy zawsze ma dobre strony, ale jest także wyczerpujący i intensywny. Podobnie jak przed rokiem wykorzystamy te kilka dni, aby przygotować się odpowiednio − zauważył Goretzka.

− W Stanach i podczas pierwszych dni przygotowań staraliśmy się podnieść poziom swojej wydolności na określony poziom. Pod tym względem wciąż mamy nieco do poprawy. Będziemy pracować nad swoją wytrzymałością, aby być bardziej energetyczni i zachowywać siły do samego końca − podsumował Leon.

źródło: FCB.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama08.08.2019 21:44
08.08.2019 11:04
Będzie jak co roku : BVB świetnie zaczyna sezon i wygrywa z wszystkimi wysoko ,Bayern też wygrywa ,ale strzela mniej bramek. BVB jest liderem posiadając ta samą ilość punktów co Bayern tylko lepszy bilans bramkowy ,zaczyna się październik ,a BVB jest już zmęczone ,zaczyna tracić punkty ze zdecydowanie słabszymi rywalami ,a Bayern wygrywa dalej i zwiększa przewagę nad vice liderem do samego końca sezonu i wygrywa ligę mając ok. 20 pkt. przewagi

reklama