DieRoten.pl
Reklama

Goretzka kontuzjowany?

fot.
Reklama

Kiedy wydawało się, że sytuacja kadrowa Bayernu Monachium powoli normuje się, to kontuzji doznał drugi napastnik FCB, czyli Eric Maxim Choupo-Moting.

Tuż przed starciem z Borussią M’Gladbach w Pucharze Niemiec, mistrzowie Niemiec oficjalnie poinformowali, że podczas wtorkowego treningu, Eric Maxim Choupo-Moting naderwał włókno mięśniowe w prawym udzie.

Co prawda monachijczycy nie poinformowali, jak długo będzie pauzować Kameruńczyk, ale wedle doniesień prasowych, drugi napastnik „Gwiazdy Południa” wypada na około 2 tygodnie – tym samym snajper FCB powróci do akcji dopiero po trzeciej w tym sezonie przerwie reprezentacyjnej.

Jakby tego było mało, to pod koniec drugiej części ostatniego spotkania z Borussią M’Gladbach w Pucharze Niemiec, boisko przedwcześnie był zmuszony opuścić Leon Goretzka.

Podczas konferencji meczowej, na kilka pytań dziennikarzy odpowiedział tymczasowy trener „Bawarczyków”, czyli Dino Toppmoeller, który odniósł się m. in. do urazu niemieckiego pomocnika. Niewykluczone jednak, że kontuzja nie jest raczej poważna i być może Niemiec będzie gotowy na sobotni bój z Unionem w Bundeslidze.

− Został uderzony w ścięgno Achillesa, ale to nie powinno stanowić problemu w kontekście sobotniego występu z Unionem Berlin – powiedział Dino Toppmoeller.

Źródło: AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...