DieRoten.pl
Reklama

Golden Boy 2021: Głosowanie na Bawarczyków

fot.
Reklama

Jak co roku włoski „Tuttosport” publikuje listę zawodników, którzy są nominowani do prestiżowej nagrody dla młodych i utalentowanych zawodników, czyli Golden Boy.

Przypominamy o możliwości oddawania swoich głosów!

Zgodnie z zapowiedziami, lista nominowanych do tytułu Golden Boy 2021 została zredukowana o 20 nazwisk. W stawce pozostało nadal dwóch piłkarzy rekordowego mistrza Niemiec. Mowa jest o takich graczach jak Tanguy Nianzou oraz Jamal Musiala.

Co więcej listę 80 zawodników uzupełnia również sporo nazwisk z klubów występujących w Bundeslidze – najwięcej reprezentantów, bo aż czterech posiada Borussia Dortmund.

Golden Boy to nagroda, która przyznawana jest dla najlepszego zawodnika w Europie do lat 21. W finalnym głosowaniu bierze udział dokładnie 40 przedstawicieli mediów z całej Europy. Przypominamy zarazem, że przed rokiem zwyciężył obecny napastnik BVB – Erling Haaland.

Nominowani piłkarze z Bundesligi:

Bayern Monachium: Tanguy Nianzou, Jamal Musiala
Borussia Dortmund: Jude Bellingham, Giovanni Reyna, Youssoufa Moukoko, Reinier
VfB Stuttgart: Tanguy Coulibaly
Bayer 04 Leverkusen: Florian Wirtz
RB Lipsk: Brian Brobbey, Josko Gvardiol

Dla przypomnienia warto jeszcze wspomnieć, że w przeszłości, a będąc dokładniejszym w 2016 roku zwyciężył były piłkarz Bayernu ‒ Renato Sanches. „Tuttosport” będzie rzecz jasna sukcesywnie zmniejszał liczbę nominowanych piłkarzy, po czym ostatecznie zostanie wyłoniony zwycięzca 2021 roku.

>>> Głosować można tutaj <<<

Jak zagłosować?

Po kliknięciu linku pojawi się nam lista wszystkich nominowanych. Nianzou lub Musialę możecie znaleźć tradycyjną metodą lub po prostu wcisnąć kombinację klawiszy CTRL + F i w pole wyszukiwania wpisać „Musiala” lub „Nianzou”. Po wyszukaniu piłkarza zaznaczamy go, po czym na samym dole klikamy „Vota ora”.

 

Źródło: Tuttosport
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...