DieRoten.pl

Gnabry Piłkarzem Października w Bundeslidze!

20.11.2019, 09:06:47
FotoOlimpik

Poznaliśmy już laureata trzeciej nagrody Zawodnika Miesiąca w Bundeslidze w sezonie 2019/20, która została wprowadzona do rozgrywek ligowych w Niemczech przez Niemiecki Związek Piłki Nożnej w poprzednim roku.

W przeprowadzonym głosowaniu, Piłkarzem Października wybrano Serge'a Gnabry'ego, który rozegrał kilka świetnych spotkań. Przy okazji warto wspomnieć, że po raz trzeci w tym sezonie nominowany był Robert Lewandowski (został wybrany Piłkarzem Sierpnia).

Nominowani byli:

− Robert Lewandowski (Bayern)
− Serge Gnabry (Bayern)
− Goncalco Paciencia (Eintracht)
− Filip Kostic (Eintracht)
− William (Wolfsburg)
− Benjamin Huebner (Hoffenheim)

W głosowaniu na najlepszego piłkarza danego miesiąca brali udział nie tylko dziennikarze oraz kapitanowie wszystkich drużyn BL, ale i także kibice oraz legendarni piłkarze Bundesligi. Warto także nadmienić, iż głosowanie odbywa się w dwóch etapach (nominowanych zawsze będzie sześciu piłkarzy).

Selekcja zawodników do tej nagrody opiera się na obszernych danych zebranych przez zależną DFL firmie „Sportec Solutions”. Zawodnik Miesiąca jest zestawiony na podstawie ponad 20 różnych kryteriów jak na przykład liczba zdobytych goli, asyst czy wykreowanych okazji. Po wyróżnienie sześciu piłkarzy rozpoczyna się drugi etap.

W drugiej fazie następuje głosowanie na danych graczy. 30% wszystkich głosów należy do kapitanów 18 drużyn Bundesligi. Taką samą ilość do rozdysponowania mają eksperci składający się z legend oraz dziennikarzy. Najwięcej do powiedzenia mają jednak kibice z całego świata, którzy mogą w sumie oddać 40% wszystkich głosów.

>>> Głosować na zawodnika danego miesiąca zawsze można tutaj <<<

Wyniki wszystkich głosowań znajdziecie poniżej. Przy każdym głosowaniu będziemy uzupełniać poniższe zestawienie o kolejne nazwiska.

SierpieńRobert Lewandowski (Bayern)
Wrzesień: 
Amine Harit (Schalke)
Październik: Serge Gnabry (Bayern)
Listopad: 
Grudzień: 
Styczeń: 

Luty: 

Marzec: 

Kwiecień:

Maj:
 

źródło: Bundesliga.com
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama20.11.2019 20:15
20.11.2019 19:22
Spodziewałbym się raczej Lewego, ale Gnabry też zasłużył,
20.11.2019 18:35

reklama