Głosowanie na Piłkarza Meczu w sparingu Niemiec

Niemiecka reprezentacja narodowa ma już za sobą drugie i ostatnie spotkanie w ramach czwartej przerwy reprezentacyjnej w bieżącym sezonie 2021/2022.

Podopieczni Hansiego Flicka we wczorajszym meczu na Johan Cruijff Arenie w Amsterdamie mierzyli się z reprezentacją narodową Holandii. Ostatecznie pojedynek zakończył się wynikiem 1:1.

Jedynego gola dla niemieckiej kadry strzelił Thomas Mueller, dla którego było to 43. trafienie dla swojego kraju w karierze. Dla naszych sąsiadów zza Odry był to zarazem ostatni mecz w ramach tej przerwy reprezentacyjnej.

Tradycyjnie po zakończeniu spotkania, na oficjalnej stronie Niemieckiego Związku Piłki Nożnej można głosować na Piłkarza Meczu. Do wyboru są niemalże wszyscy zawodnicy, zaś wśród nich można wyróżnić przede wszystkim Jamala Musialę, który ponownie zanotował świetny mecz.

Z pośród graczy Bayernu, oprócz wspomnianej wyżej dwójki, głosować można także na Manuela Neuera oraz Leroya Sane.

Na ten moment prowadzi Musiala, który zdobył 555 głosów z 921 (60,3%). Głosowanie potrwa do jutrzejszego popołudnia, po czym wyłoniony zostanie zwycięzca. Zachęcamy do udziału! Link znajdziecie poniżej.