DieRoten.pl
Reklama

Gaydarov: To zasłużona porażka

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

W ubiegły weekend swoje kolejne spotkanie na krajowym podwórku rozegrali młodzi piłkarze Bayernu Monachium do lat siedemnastu.

Po niedawnym zwycięstwie nad Freiburgiem w młodzieżowych rozgrywkach ligowych, w sobotnie popołudnie młodym monachijczykom przyszło zagrać w ramach ostatniej kolejki z VfB Stuttgart U-17.

Niestety, ale pojedynek, który mógł zadecydować o mistrzostwie Bayernu Monachium U-17, zakończył się ostatecznie zasłużoną porażką 1:4… Jedynego gola dla bawarskiego klubu zdobył w drugiej części spotkania Jussef Nasrawe.

− Ta porażka z bardzo skuteczną drużyną Stuttgartu była zasłużona. Popełniliśmy kilka indywidualnych błędów w naszej grze i nie zagraliśmy z należytym chłodem – powiedział Gaydarov.

− Kiedy przegrywaliśmy 1:3 mieliśmy jeszcze kilka dobrych okazji, ale ostatecznie był to dla nas zły dzień – podsumował trener Bayernu U-17.

Ostatecznie młodzi monachijczycy zmagania w kampanii ligowej 2023/24 zakończyli na trzecim miejscu z dorobkiem 59 punktów. Mistrzem zostali z kolei gracze Eintrachtu Frankfurt U-17, którzy to z kolei ugrali 63 oczka w sezonie.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...