DieRoten.pl

Galatasaray zainteresowane Bernatem

31.01.2018, 12:23:31
FotoOlimpik

Blisko dwa tygodnie temu mogliśmy przeczytać o doniesieniach transferowych związanych z osobą Juana Bernata, który mógłby rzekomo opuścić stolicę Bawarii na rzecz Evertonu.

W połowie stycznia angielskie media spekulowały, że Juan Bernat znalazł się na celowniku zespołu Premier League – Evertonu. Do transferu miało dojść jeszcze w zimowym okienku transferowym, ale koniec końców doniesienia te okazały się tylko plotkami.

Temat transferu Juana Bernata nie odchodzi jednak w zapomnienie, albowiem tym razem tureckie media donoszą, że usługami 24-letniego Hiszpana zainteresowany jest zespół tureckiej Super Lig − Galatasaray SK.

Mimo wszystko ostatni ruch transferowy Bayernu, czyli wypożyczenie Marco Friedla do Werderu Brema na 18 miesięcy stanowczo wyklucza możliwość sprzedaży Bernata do innego klubu.

Z powodu ostatniej poważnej kontuzji Juan Bernat nie miał okazji zbyt często pokazać się w sezonie 2017/18 w pierwszym zespole Bayernu. Do tej pory mowa o 3 rozegranych spotkaniach. Co więcej ciężko raczej sobie wyobrazić, aby Bayern zgodził się na sprzedaż Hiszpana, który w minionym sezonie za każdym razem udowadniał jest godny gry dla bawarskiego zespołu.

źródło: Spox.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama31.01.2018 15:26
Nie no, dla samego zawodnika to wydaje się trochę bez sensu... finansowo wątpię, żeby zyskał, nawet jeśli to niezbyt dużo. Liga słaba i mało prestiżowa (oczywiście w porównaniu z BuLi czy PL), szanse na trofea mniejsza. Przynajmniej z Evertonem szła gra w pierwszym składzie w mocnej lidze.
31.01.2018 14:44
Czy ja wiem czy jest aż tak godny? dla mnie osobiście gracz średni i gdyby Galatasaray zaoferowało dobre pieniądze to jednak powinniśmy go sprzedać. No ale to jest tylko moje zdanie, zarząd raczej go nie puści więc nie ma tematu.

reklama