DieRoten.pl
Reklama

FT: Przyszłość Perisica związana z Premier League?

fot.
Reklama

Latem 2019 roku klub ze stolicy Bawarii zdecydował się wypożyczyć dwóch zawodników, a będąc dokładniejszym Ivana Perisica (Inter) oraz Philippe Coutinho (Barcelona). Z kolei zimą 2020 roku na Allianz Arenę trafił Alvaro Odrizola (Real).

Od dłuższego już czasu wiadomym jest, że Philippe Coutinho oraz Alvaro Odriozola nie mają przyszłości w Monachium i po zakończeniu sezonu 2019/20 powrócą do swoich macierzystych klubów.

W dalszym ciągu kwestią otwartą pozostaje przyszłość Ivana Perisica, jednakże kolejne doniesienia medialne jasno wskazują, że Chorwat podzieli los wspomnianej wyżej dwójki i nie zostanie wykupiony przez Bayern z Interu za ustaloną wcześniej kwotę.

Portal „Fussball Transfers” informuje, że wicemistrz Świata z 2018 roku najpewniej powróci do Mediolanu, gdzie jednak nie zagrzeje miejsca zbyt długo, albowiem mediolańczycy również nie wiążą z nim jakiejkolwiek przyszłości. Co więcej Włosi mają już pracować nad jego odejściem.

Dziennikarze wspomnianego wyżej źródła podkreślają, że w grę ma wchodzić potencjalna wymiana z Manchesterem United. Podczas gdy Perisic zostałby nowym graczem „Czerwonych Diabłów”, to w drugą stronę powędrowałby Alexis Sanchez, który został wypożyczony do ekipy „Nerazzurrich” pod koniec letniego okienka transferowego w 2019 roku.

Niemniej jednak nie tylko Man Utd jest zainteresowany usługami 31-letniego skrzydłowego, albowiem redakcja „Fussball Transfers” wspomina jeszcze o Tottenhamie Hotspur oraz Evertonie, który miał włączyć się do wyścigu o pozyskanie Chorwata.

Źródło: Fussball Transfers
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...