DieRoten.pl
Reklama

Franck pójdzie pod nóż

fot. J. Laskowski / G. Stach
Reklama

To nie był wymarzony sezon Francka Riberego. Francuz opuścił wiele spotkań z powodu kontuzji, na okrągło miał złą prasę i wplątał się w aferę z prostytutką. Chociaż na koniec sezonu grał już w miarę regularnie, to nie znaczy, że nie miał problemów ze zdrowiem. Po Mundialu w RPA Francka czeka operacja pachwiny.

 

Jeszcze nie wiadomo jak długo potrwa przerwa, ale zapewne wyeliminuje go z przynajmniej początku okresu przygotowawczego, który jest bardzo ważny w kontekście całego następnego sezonu. Podobna sytuacja miała miejsce przed obecnym sezonem, ale powodem absencji był wtedy uraz kolana.

 

Trener Bayernu, Louis van Gaal, z pewnością nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy. Wszyscy w Monachium mają jeszcze w pamięci jak skrzydłowy Bayernu był wykorzystywany przez selekcjonera reprezentacji Francji i mimo kontuzji musiał grać na 100% w meczach eliminacji do Mistrzostw Świata w RPA. Granie z niezaleczonymi kontuzjami powodowało kolejne urazy i rehabilitacje na koszt klubu ze stolicy Bawarii.

Źródło:
zachar

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...