DieRoten.pl
Reklama

„Florian nie może doczekać się kolejnego sezonu w B04”

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że dwoma największymi nadziejami niemieckiej piłki są w tej chwili Jamal Musiala oraz Florian Wirtz.

Podczas gdy Jamal gra od kilku sezonów dla Bayernu, to Florian Wirtz jest graczem Bayeru 04 Leverkusen, z którym zdobył w zeszłym sezonie dublet na krajowym podwórku (mistrzostwo i Puchar Niemiec).

Niemniej jednak od miesięcy, niemieckie media nieustannie spekulują, że pomocnik „Aptekarzy” prędzej czy później trafi na Allianz Arenę – niektóre źródła donoszą, że może to nastąpić nawet w nadchodzącym letnim okienku transferowym.

Głos w tej sprawie postanowił tym razem zabrać agent i ojciec zawodnika, czyli Hans Wirtz, który dał jasno do zrozumienia, że nadchodzący sezon 2024/2025, jego syn spędzi w zespole Xabiego Alonso, ucinając tym samym wszelkie spekulacje na temat możliwego odejścia.

− Florian nie może doczekać się kolejnego sezonu w Bayerze. Ma ważny kontrakt z klubem. Poza tym skupiamy się na EURO. Nie ma potrzeby spekulowania o jego przyszłości – powiedział Hans Wirtz.

− On nie może doczekać się, aż będzie mógł zagrać z Bayerem w Lidze Mistrzów. Nie ma tak naprawdę nic do powiedzenia nt. jego przyszłości – podsumował ojciec Floriana Wirtza.


Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...