DieRoten.pl

Flick: Julian wykonuje świetną pracę w Monachium

15.10.2021, 08:26:32
FotoOlimpik

Podobne artykuły

Z dniem 1 lipca 2021 roku nowym trenerem rekordowego mistrza Niemiec został były szkoleniowiec TSG Hoffenheim i RB Lipsk, czyli Julian Nagelsmann.

reklama

reklama

Mimo słabszych występów w ramach letnich przygotowań i niemałej krytyki, Julian Nagelsmann bardzo szybko uciszył swoich krytyków – póki co 34-latek jako trener Bayernu może pochwalić się następującymi liczbami: 9 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka oraz bilans bramkowy 47:8.

Ponadto na początku sezonu Niemiec poprowadził swoich podopiecznych do zwycięstwa w Superpucharze Niemiec przeciwko Borussii Dortmund. Jakiś czas temu na temat nowego szkoleniowca „Gwiazdy Południa” wypowiedział się jego poprzednik, czyli Hansi Flick.

− Moim zdaniem Julian jest świetnym trenerem z topu. Między nami nie ma żadnych złych relacji, często ze sobą rozmawiamy. Julian wykonuje świetną pracę w Monachium – powiedział selekcjoner Niemiec.

− Ponadto znamy się już od bardzo dawna. Bardzo mnie cieszy, kiedy widzę styl gry obecnego Bayernu – podsumował Hansi Flick.

Hansi Flick jako selekcjoner Niemiec poprowadził swoich podopiecznych w pięciu oficjalnych meczach o stawkę. Bilans „Die Mannschaft” prezentuje się następująco: 5 zwycięstw oraz bilans bramkowy 18:1. Co więcej kilka dni temu nasi sąsiedzi zza Odry wywalczyli już awans na Mundial w 2022 roku.

źródło: AZ

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama16.10.2021 09:24
Wszystko na razie układa się super. Oby Julianowi i Hansiemu wiodlo się jak najlepiej, a niemiecka kadra odzyskała należne miejsce.
15.10.2021 09:17
A czemu między Flickiem i Nagelsmannem miałby być jakieś złe relacje ? Bo JN przyjął posadę, którą porzucił z własnej woli Flick ?
15.10.2021 08:33
Na razie wszystko idzie dobrze ale zobaczymy w maju, gdy skończy się sezon.