Festiwal strzelecki w Arco

Spośród 19.200 zgłoszeń do drużyny Paulanera wyłonionych zostało 26 piłkarzy, którzy mogli spełnić swoje marzenia grając przeciwko najlepszej drużynie w Europie. W tym gronie znalazł się również użytkownik naszego serwisu - Adam Cichowski. Drużyna Pepa Guardioli sprawiła frajdę 4.000 publiczności i pokonała rywali wynikiem 13:0.

Fajna sprawa - mówił chwilę przed rozpoczęciem spotkania Matthias Sammer. Prowadzenie Bawarczykom dał w 12. minucie Emre Can. Na 2:0 podwyższył Oliver Markoutz (30.). Monachijczycy nie wykorzystali wielu klarownych sytaucji, a ponadto obramowanie bramki ostrzeliwali Müller oraz Mandzukic.

Zagraliśmy dobrze, szczególnie w drugiej połowie - powiedział tuż po spotkaniu Guardiola. Bramki w drugiej połowie zdobywali Alessandro Schöpf (46./80./83.), Xherdan Shaqiri (53./60./86.), Pierre-Emile Højbjerg (59.), Claudio Pizarro (63./71./89.) oraz Vladimir Rankovic (76.).

To był wielki mecz dla chłopaków, bo na pewno spełnili swoje marzenia - powiedział Shaqiri. Dla nas był to dobry trening!

Paulaner Traumelf - FC Bayern 0:13
FC Bayern: Starke (46. Raeder) - Lahm (46. Rafinha), Kirchhoff (46. Van Buyten), Can (46. Schmitz), Contento (46. Alaba) - Strieder (46. Højbjerg) - Müller (46. Shaqiri), Weihrauch (46. Kroos), Markoutz (46. Schöpf), Ribéry (46. Green, 73. Rankovic) - Mandzukic (46. Pizarro)
Widzów: 4.000
Bramki: 0:1 Can (12.), 0:2 Markoutz (30.), 0:3 Schöpf (46.), 0:4 Shaqiri (53.), 0:5 Højbjerg (59.), 0:6 Shaqiri (60.), 0:7 Pizarro (63.), 0:8 Pizarro (71.), 0:9 Rankovic (76.), 0:10 Schöpf (80.), 0:11 Schöpf (83.), 0:12 Shaqiri (86.), 0:13 Pizarro (89.)