DieRoten.pl
Reklama

FCB Frauen z wizytą w Bremie

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Sezon 2023/24 w przypadku pierwszej drużyny FCB Frauen rozkręcił się już na dobre. Póki co monachijki mają za sobą już 9 spotkań o stawkę.

Werder Brema vs FCB Frauen (18:30)

Kilka dni po remisie 2:2 w Lidze Mistrzyń, monachijki powracają dziś do akcji na krajowym podwórku – tym razem zespół FCB Frauen zagra na wyjeździe z drużyną Werderu Brema.

Początek starcia w ramach VIII kolejki żeńskiej Bundesligi zaplanowano o 18:30. Choć zadanie nie będzie należało do najłatwiejszych, to celem monachijek jest zwycięstwo oraz zadośćuczynienie kibicom za ostatnią stratę punktów w Champions League.

− Brema to dobry zespół, ale jeśli damy z siebie wszystko na boisku, to mamy duże szanse na zwycięstwo. Przy wszystkich meczach, które mamy w tej chwili, regeneracja jest ważna. Wracamy więc do zdrowia, ale oczywiście intensywnie przygotowujemy się na Bremę, aby odnieść zwycięstwo – powiedział trener Straus.

Dzisiejsze spotkanie ósmej kolejki ligowej pomiędzy FCB Frauen a Werderem Bremą będzie można zobaczyć na DAZN oraz Magenta Sport. Dostępna będzie również relacja tekstowa na drużynowym koncie Twitter.

Co do sytuacji kadrowej Bayernu przed nadchodzącym starciem, trener Straus musi radzić sobie bez takich zawodniczek jak Pernille Harder (kontuzja kolana), Carolin Simon (zerwane więzadło krzyżowe), Weronika Zawistowska (zerwane więzadło krzyżowe) i Cecilia Ran Runarsdottir (zwichnięcie rzepki).

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...