DieRoten.pl
Reklama

FCB Esports z 7 punktami w lidze

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Nie tak dawno temu nowy sezon rozpoczęła drużyna Bayernu w eSporcie, gdzie obowiązki trenera pełni Matthias Luttenberger.

Ostatnio odbyła się trzecia kolejka ligowa w ramach Konami eFootball Championship Pro – tym razem rywalem Bayernu była włoska ekipa AS Romy.

Zespół trenera Matthiasa Luttenbergera, składający się z Jose Carlosa Sancheza, Miguela Mestre i Mucahita Sevimli, wywalczył w ostatnią sobotę dwa zwycięstwa i remis – tym samym esportowa drużyna FCB dopisała do swojego dorobku 7 punktów.

− Ważne było dla nas odbicie się po ostatnim dniu meczowym przeciwko Barcelonie. Wiedzieliśmy, że musimy zagrać skutecznie, aby pokonać Romę – powiedział Sanchez.

− Oni mają bardzo dobrych zawodników. Chociaż nawet trzy zwycięstwa byłyby możliwe, jesteśmy zadowoleni z siedmiu punktów. Teraz jesteśmy w dobrej pozycji – podsumował Jose Sanchez.

Podczas gdy w pierwszym meczu monachijczycy wywalczyli remis 2:2, to pozostałe dwa spotkania zakończyły się zwycięstwami Bayernu (2:1 oraz 1:0).

Jeśli mowa o sytuacji FCB Esports w tabeli ligowej Konami eFootball Championship Pro, to podopieczni Matthiasa Luttenbergera po trzech kolejkach i 9 meczach, zajmują trzecią lokatę z dorobkiem 15 punktów i stratą 4 oczek do liderów z Barcelony.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...